МЕДИЙНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ

Frankivski.info

Опубликовано: 20.01.2019

Про це повідомляє прес-центр  СБ України.

" Оперативники спецслужби встановили, що посадовець налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від приватних підприємців та працівників державних підприємств, установ та організацій за сприяння у наданні дозвільних документів для допуску до роботи з електричним обладнанням" , - йдеться у повідомленні, смотрите на сайте frankivski.info.

Зазначається, що правоохоронці затримали зловмисника на робочому місці під час отримання другої частини  хабара  у розмірі 8 тис. грн за видачу відповідного посвідчення та неперешкоджання роботі приватного підприємства. Раніше правоохоронці задокументували факт отримання зловмисником 20  тис. грн - першої частини неправомірної вигоди.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили 70 тис. грн у службовому кабінеті чиновника та понад $120 тис. за місцем його проживання.

У межах кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) затриманому оголошено про підозру у скоєнні злочину.


Прес-конференція керівника управління Держпраці