Новости

Проектування багатоквартирних будинків

Мансарда — популярна конструкція для заміського будинку. Планування будинку з мансардою може поєднувати різні будівельні матеріали. Ламані лінії і геометрія простору дозволяють створювати стильні архітектурні рішення.

Як створити гарний проект будинку з мансардою? Про що слід пам’ ятати, при створенні будинку? Про все це, ми детально розповімо в цій статті, на сайте проектування багатоквартирних будинків.

При проектуванні мансардного будинку слід враховувати ряд особливостей. Найбільш важливою з них є посилена теплоізоляція, також важливо провести якісну гідроізоляцію, тому що відразу під дахом знаходиться житловий простір.

Простір мансардного поверху рекомендується залишати єдиним. Однак, якщо виникає необхідність побудови кімнат — зводити перегородки слід за допомогою гіпсокартону. Чудово прикрасять інтер’ єр і екстер’ єр будинку — похилі вікна, вмонтовані безпосередньо в дах.

Порада!
При будівництві мансарди, слід віддавати перевагу легким будівельним матеріалам.

При належному дотриманні рекомендацій і правил з проектування у Вас вийде комфортний будинок: Перш ніж приступити до будівництва мансарди в уже обжитому будинку, необхідно ретельно провести розрахунки. Перевантажуючи фундамент і несучі стіни будинку, в них можуть з’ явитися тріщини, що спричинить за собою руйнування будинку. Несучі конструкції житла необхідно ретельно зміцнити; Розрахунок висоти мансардного поверху. Зазвичай застосовується найбільш оптимальна мінімальна висота від стелі до підлоги 2500 мм; Вибір правильної конструкції покрівлі дозволить максимально використовувати площу мансарди. Двосхилий дах додасть до житлових приміщень лише 67% площі, а «ламана» поверхня даху — 90%. При збільшенні житлового простору в 2 рази, необхідно буде підняти стіни на 1, 5 метра у висоту; Комунікації першого і другого поверху повинні бути об’ єднані в єдину систему; Правильне розташування сходів — додасть корисну площу.

Порада!
Простір під сходами можна використовувати як комору. Така комора здатна вмістити упаковані сезонні речі, консервацію продуктів на зиму, або просто пилосос з дошкою для прасування.


Семінар для ОСББ з питань енергозбереження відбувся в Южному — Южненські новини — 8.06.2018


Geometric Models Labs TV — # 2017-028 [HD] багатоквартирний будинок

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector