Разное

Найкращі подаруки

Готуючись до дня народження дорогих людей, багато хто з нас довго страждає питаннями про те, який подарунок подрузі на день народження вручити або який подарувати подарунок хлопцю на день народження. З одного боку, чим довше Ви знайомі, тим більше знаєте про їх переваги, таємні бажання, але з іншого боку за тривалий термін спілкування, здається, що все вже передаровано.

Вибираючи подарунок, виходьте із того, що цікавить Вашу подругу, яке у неї хобі. При захопленні вашої подруги кулінарією не варто дарувати комп’ютерну мишу, а при захопленні кінним видом спорту навряд чи сподобається Ваш подарунок у вигляді набору форм для випічки. Ніхто не знає краще вашу подругу, ніж Ви, тому витратите трохи фантазії та часу на пошуки, і найкращий та неповторний подарунок буде придбаний.

Найважче справи з чоловіками, а що подарувати хлопцеві, зовсім юному, який цікавиться всім на світі відразу? Розглянемо всі пропозиції щодо порядку. Для близьких подруг (і для деяких чоловіків) підійде косметика, але не банальна помада або туш, а дорогі ароматичні олії, натуральні креми та морські солі, мило ручної роботи, рідкісні бальзами тощо.

Нехай ваш подарунок не буде розміром з телевізор, але пам’ятайте про те, що завжди цінуються красиві і стильні штучки. Будь-які дрібниці для робочого столу: купуйте дорогі ручки, записники в шкіряній палітурці, аксесуари для комп’ютера. Список таких предметів можна продовжувати дуже довго, а його цінність в універсальності, оскільки вони підійдуть усім, чия професія пов’язана із веденням документів, роботи на комп’ютері.

Вибираючи подарунок у вигляді одягу, подбайте про те, щоб це не була дешева підробка, якщо Вам дуже важко визначитися з розміром, підберіть одяг для дому, в якому різниця в один розмір може бути і не дуже суттєвою: махровий або шовковий халат, піжаму, жінки – гарна спідня білизна.

При виборі подарунка для подруги зупиніть увагу на аксесуарах для дому, а при виборі подарунка для чоловіків на аксесуарах для автомобіля. Готуючись до свята ваших рідних та близьких, пам’ятайте про те, що жодний подарунок не замінить доброго та щирого ставлення, Вашої любові та піклування до них.

Продумайте свої тости під час проведення застілля, про що хотіли б розповісти близьким, які якості іменинника важливо відзначити. Будьте розкутішими і веселішими, створюйте святковий настрій своєю поведінкою, Ваші друзі залишаться Вам вдячними.

Комментарии к записи Найкращі подаруки отключены