IT-технологии

Обираємо VPN для Windows: найкращі сервіси

Інтернет є у кожній сфері життєдіяльності сучасної людини. У мережі знайомляться, працюють, спілкуються, дивляться новини. Але є сайти, на які не можна зайти через будь-які обмеження. Спеціальні програми VPN допомагають обійти ці блокування та використовувати весь функціонал сайту повністю. Як користуватись такими програмами, де їх завантажувати, який сервіс краще.

Що таке VPN

ВПН є особливою комп’ютерною програмою, яка змінює IP адресу гаджета і вказує інше місце розташування. Наприклад, із України не можна зайти на сайт. Встановивши ВПН та вибравши будь-яке європейське місто з наданого списку, обмеження знімається та користувач може бачити всю доступну інформацію. Скачати впн  не складе особливих труднощів.
Також VPN допомагає захистити персональні дані, підвищує безпеку інтернет-серфінгу, блокує збір інформації про користувача сторонніх ресурсів. Використання громадського Wi-Fi стало безпечнішим, оскільки завантаження відбувається лише в одному напрямку, а персональні дані залишаються в надійному місці.

Сервіси для Windows

Останнім часом програми VPN набули великої популярності. Ними користуються у всьому світі. Багато з них безкоштовні та знаходяться у мережі у вільному доступі. Достатньо завантажити їх на жорсткий диск та користуватися легальним обходом різних обмежень.
Серед найпопулярніших для операційної системи Windows експерти називають такі:

Express VPN має надійний захист підключення, відрізняється швидкодією з необмеженою пропускною здатністю. Існує демо версія, яка допомагає практично розібратися, як працює програма;
Proton VPN є абсолютно безкоштовним. Розробники пропонують на добу спробувати демонстраційну версію. Є обмеження на завантаження торентів.
CyberGhost пропонує користувачам 24-годинну пробну версію, безлімітний трафік. Користується попитом серед ОС Windows.
Hide.me гарантує безкоштовний захист персональних даних, є обмеження на відвідування онлайн кінотеатрів;
Avira Phantom VPN. Зручна програма, зрозумілий інтерфейс.

Установка та скачування займає кілька хвилин. Більшість сервісів безкоштовні. Інтернет дійсно стає доступним для всіх без блокувань і всіляких обмежень. Просте використання робить ВПН затребуваним ресурсом та надійно захищає особисті дані від хакерів.

Комментарии к записи Обираємо VPN для Windows: найкращі сервіси отключены