Новости

Чи не довіряєте власній валюті? Тримайте гроші в іноземній!

Інструменти іноземної валюти, щоб допомогти з грошовими переказами

Валютні брокери зазвичай пропонують додаткові інструменти і послуги обміну, які не пропонує більшість банків, що може допомогти вам отримати більш вигідну угоду при переказі грошей. Використання таких сервісів також дозволяє захистити ваші переклади від валютного ризику і стабілізувати ваші регулярні платежі.

Установка довгострокового курсу

У більшості випадків, коли ви переводите гроші за кордон, ви здійснюєте спотову торгівлю. Це означає, що переклади відбуваються за поточним ринковим курсом. Однак, якщо ви переводите великі або регулярні суми (наприклад, купуєте нерухомість або оплачуєте іноземну іпотеку), форвардний контракт може створити стабільність платежів. Це передбачає фіксацію поточної ринкової ставки на термін до двох років. В результаті ви точно знаєте, скільки грошей вам необхідно для покриття необхідної суми в іноземній валюті, незалежно від ситуації на ринку. Якщо вам терміново потрібні гроші в іноземній валюті, то в своєму місті знайти перевірену і кращу за курсом обмінках не складе труднощів. Ми рекомендуємо вам здійснювати валютно-фінансові операції через обмінка івано франківськ, бо тут найвигідніший обмін валют в івано-франківську. Навіть курс валют чорний ринок в івано-франківську не такий цікавий, як в цьому обміннику в івано-франківську.

Установка мінімального і максимального курсу обміну

Інші корисні інструменти включають ордера стоп-лосс і лімітні ордери, в яких встановлені мінімальні і максимальні ставки, за якими ви готові торгувати або відправляти свої гроші. Це означає, що ви можете чекати кращого обмінного курсу. У той же час ви гарантуєте, що ваші кошти будуть переведені за курсом, встановленим ордером стоп-лосс, якщо ринок несподівано впаде, захищаючи вас від подальших збитків.

Чому компанії пропонують такі різні курси обміну?

Всі провайдери іноземної валюти купують свою валюту на приватному міжбанківському ринку. Потім вони додають маржу поверх цього при продажу, так само, як роздрібні продавці роблять з фізичними продуктами. Компанії пропонують різні курси обміну, тому що вони використовують різні норми прибутку.

Як обмінні курси впливають на міжнародні грошові перекази

Обмінні курси можуть сильно вплинути на те, скільки грошей ви отримаєте на іншому кінці. Це також може надати особливо помітний вплив на більші переклади. Валютний ринок неймовірно волатильний, тому знання того, як захистити себе від ризику, є ключовим.

Обмінні курси можуть коливатися в секунду. Політичні, економічні, соціальні та екологічні події можуть вплинути на вартість валюти. Наприклад, раптове підвищення або зниження обмінного курсу за підсумками виборів може суттєво вплинути на загальний обсяг коштів, які ви отримуєте від одного дня до іншого, оскільки британські емігранти всюди дізнавалися про це після голосування в Брексил.

З цієї причини час дійсно впливає на ваш переклад. Є багато онлайн-інструментів і сповіщень, які допоможуть вам отримати кращий обмінний курс; Ви також можете зафіксувати обмінний курс.

Однак обмінні курси — не єдиний факт, який слід враховувати. Плата за переказ ваших грошей сильно різниться між провайдерами; це може бути безкоштовно, встановлена ​​плата або відсоток від вашого перекладу. Таким чином, привабливий обмінний курс не обов’язково означає, що ви отримаєте більше грошей. Наприклад, провайдер форекс може стягувати плату за нульовою переклад, але обмінний курс може бути нижче. З іншого боку, інші можуть просувати дуже вигідні обмінні курси, але стягувати більш високі збори за переклад зверху.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Adblock
detector