Новости

Ефективне ґрунтування поверхонь

В усякому ділі, в якому важливий результат, потрібно закласти ґрунт. Цей вислів не з’явився знічев’я й свідчить про велике значення підготування міцної основи для здійснення подальшої роботи. Як водночас і наявність ґрунту під собою – відчуття стабільності – те, до чого прагне безліч людей. З поверхнями так само: щоб декоративне покриття «почувалося впевнено», тобто надійно трималося й довго служило, має бути ретельно підготовлена основа.

Тож ґрунтування поверхонь – це запорука ефективності, альфа і омега будь-яких оздоблювальних робіт. Так, незалежно від типу базової поверхні (бетон, дерево, метал тощо) й способу оздоблення – будь це укладання плитки чи фарбування, обклеювання шпалерами чи обшивка декоративними панелями – найперше треба підготувати поверхню.

І тут виникає питання: яку ґрунтівку вибрати, щоб вона ідеально підходила й виду основи, на яку наноситиметься, і поверхневому продукту? Такий універсальний ґрунтувальний засіб є. Це готова ґрунтівка глибокого проникнення ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO – новий якісний продукт від Śnieżka, відомого виробника на ринку ЛФМ.

Виріб вирізняється  широким спектром застосування: ґрунтівку однаково можна застосовувати для внутрішніх і зовнішніх робіт: оскільки вона безпечна для здоров’я, її без застережень використовують усередині житлових приміщень.

Ґрунтівка глибокого проникнення ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO виправдовує свою назву. Виготовлена на основі полімерної формули, вона є високотехнологічним виробом, який просочує та зміцнює основу, забезпечуючи найкращу адгезію (зчеплення) поверхні з оздоблювальним матеріалом. До того ж саме такий розчин фахівці рекомендують використовувати за складних – пористих і рихлих – поверхонь, наприклад штукатурки й шпаклівки.

Залежно від поверхні й температури повітря нанесена ґрунтівка висихає через 4-6 годин, після чого можна продовжувати ремонтно-оздоблювальні роботи.

Що потрібно для ґрунтування

Процес ґрунтування неможливий без таких інструментів, як валик (для основної поверхні), пензель (для важкодоступних місць і кутів), а також лоток. Якщо ви новачок, варто «озброїтися» і знаннями про техніку нанесення ґрунтовки та процеси, що йому передують.

Зокрема, перш ніж обробляти поверхню ґрунтівкою, її потрібно очистити від старого шару фарби чи шпалер, звичайних плям чи плісняви. Оскільки виробник пропонує ґрунтівку  вже в готовому вигляді, залишається тільки ретельно її перемішати. Далі суміш тонким шаром рівномірно наносять плавними рухами по всій поверхні згори донизу. Головне, щоб жодна ділянка поверхні не була пропущена. Загалом ґрунтування – проста операція, але надзвичайно важлива для комплексного ремонту.

Щоб оздоблювальні роботи було виконано ґрунтовно, без якісної ґрунтівки не обійтися! Адже саме основа визначає, якою буде декоративна поверхня. Як здорове харчування надає шкірі красивого вигляду, так і ефективне ґрунтування забезпечує  якість ремонтно-оздоблювальним процесам.

 ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Adblock
detector