Новости

Как выгодно покупать валюту не в банке?

Різниця у вартості валюти за курсом ЦБ і в обмінному пункті може досягати 3 рублів. Тобто при купівлі 10 тисяч доларів можна втратити до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ось альтернативні способи покупки валюти, на яких можна заощадити. Вигодно сьогоднi купити рубль в гривні в Хмельницькому.

1. Купити валюту на біржі

Найскладніший, але найекономічніший спосіб купити валюту за поточним курсом. Вам знадобиться:

укласти договір з брокером для торгівлі на Московській біржі;

відкрити валютний рахунок або валютну карту для виведення грошей.

Біржа — це не магазин, а місце, де люди торгуються. Ви можете купити валюту за поточною вартістю, а можете запропонувати ціну вище або нижче. Як тільки знайдуться бажаючі, угода відбудеться.

Валюта торгується лотами. Наприклад, 1 лот американських доларів становить 1000 одиниць, тобто дорівнює 1000 доларів. Купити 100 доларів не вийде. При покупці вам потрібно вказати кількість лотів та ціну, за яку ви готові купити. Дуже популярний обмін рублів на гривні хмельницький.

На Московській біржі можна купити: долари, євро, китайські юані, казахські тенге, британські фунти і швейцарські франки.

При купівлі / продажу валюти береться комісія біржі і брокера, а ще може бути комісія за виведення грошей на рахунок. Наприклад, при купівлі 10 тисяч доларів в компанії «БКС брокер» всі ці комісії складають 214,29 рубля.

Здійснювати операції можна в робочі дні біржі з 10:00 до 18:40 за московським часом. Купівля і виведення грошей можуть зайняти 2-3 дні в залежності від брокера.

2. Купити в інтернет-банку

Більшість великих банків пропонують купити долари або євро через інтернет-банк за вигідним курсом. Наприклад, якщо у відділенні Ощадбанку купувати долари, то їх вартість складе 63,22 рубля, а при покупці через додаток Сбербанк-онлайн — 62,53 рубля.

Валюта розміщується на валютному вкладі або картковому рахунку, звідки її можна перевести в готівку. Сьогоднi найнижчий курс рубля хмельницький.

3. Зняти з карти в банкоматі
Деякі банки пропонують конвертацію валюти за вигідним курсом, якщо знімати гроші через банкомати. Наприклад, при знятті валюти з карти Халва конвертація відбувається за формулою: курс ЦБ + 1%. Якщо курс ЦБ становить 61 рубль за долар, то ви його зможете купити за 61,61 рубля. Ця схема особливо вигідна, коли курс ЦБ нижче, ніж поточний курс на біржі. Сьогоднi можна вигiдно обмiняти рубль в гривні.

4. Грошовим переказом
Деякі сервіси з переказу грошей пропонують обмінювати валюту за вигідним курсом. Наприклад, у «Золотий корони» різниця у вартості долара в порівнянні з біржею на момент написання статті становила 21 копійку. Купити валюту можна за допомогою рублевої карти, а потім отримати в банку-партнері по паспорту і коду з СМС.

Деякі банки можуть взяти комісію. Купівля валюти в разі з «Золотий короною» проходить по MCC-коду 6538 (переказ грошей). Наприклад, в Тінькофф банку ця операція тарифікується як видача готівки, тобто при купівлі валюти на суму 3-135 тисяч рублів комісії не буде, а в інших випадках вона складе 2% від суми покупки.

5. Обміняти у близьких
Можливо, що у ваших друзів є валюта, яку вони хочуть обміняти на рублі. Запитайте близьких про це. В такому випадку ви можете здійснити операцію за курсом ЦБ. Це буде вигідно і вам, і їм, оскільки в обмінному пункті друзі обміняли б валюту за менш вигідним курсом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector