Новости

Лазня парить — здоров’я дарує! Похід в баню сауну на дровах в Києві

Техніка проведення процедури

Тривалість фази нагрівання, як правило, становить від 8 до 20 хвилин (залежить від переносимості хворим тепла і висоти його розташування в потельную). Тривалість фази охолодження залежить від стійкості його до холоду і є індивідуальною величиною. Нагрівання і охолодження повторюють 2-3 рази за 1 сеанс. Якщо ви бажаєте оздоровити своє тіло і весело провести з друзями час в сауні, то в Києві тут є відмінні лазні на дровах за доступною ціною, можете зараз заказать мiсце тут.

Хворий в роздягальні знімає одяг, відпочиває протягом 10 хвилин, приймає теплий душ, обмиваючи тіло з милом, витирається насухо.
Заходить в потельную і розташовується на полиці підходящої висоти (в залежності від переносимості їм тепла) сидячи або лежачи.
Якщо температуру цього рівня потельную хворий переносить добре, йому слід піднятися на рівень і перебувати там до виникнення при вдиху відчуття печіння.
За 3-4 хвилини до виходу з потельную хворий виливає на джерело тепла 250-500 мл води або розчину ароматичних речовин.
Після виходу з потельную обливається холодною водою, стає під душ, лягає в ванну або пірнає в басейн з холодною водою.
Повторює дії, описані вище, 2-3 рази.
Після останнього виходу з потельную хворий обмивається з милом під душем, витирається насухо і протягом півгодини перебуває в кімнаті відпочинку.
Перед заходом в потельную і після останнього виходу з неї можна прийняти протягом 5 хвилин теплу (35-40 ° С) ванну для ніг.
Під час процедури допускається прийом рідини на вимогу, але малими порціями.
Правильний прийом сауни дарує хворому відчуття бадьорості і свіжості. Відчуття втоми є ознакою неадекватного для конкретного хворого режиму температурних впливів.

Як було сказано вище, курс лікування становить 10-15 відвідувань сауни тривалістю кожної процедури до 2 годин і з інтервалом між ними в 5-7 днів. Повторний курс можливий не раніше, ніж через 2-3 місяці.

Комбінування лікувальних факторів

Сауна добре поєднується з такими фізіопроцедурами, як мануальна терапія, лікувальний масаж, інфрачервоне і ультрафіолетове випромінювання.

У висновку статті хочеться повторити, що суховоздушная лазня, або сауна, безсумнівно, у багатьох випадках дуже корисна процедура, але при ряді патологій такого роду термічні впливу категорично протипоказані. Якщо у вас є які-небудь гострі або хронічні захворювання, будь ласка, уточніть у лікуючого лікаря, чи дозволено вам відвідувати сауну — так ви не заподієте своєму організму шкоди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *