Новости

«Снєжка-Україна» підтримала проєкт «EcoMON – Стале споживання для учнівської молоді»

Швидка глобалізація економічного розвитку й надмірне споживання людством різних видів товарів завдають усе більше шкоди й руйнування екосистемі нашої планети. Тому нині весь світ переймається проблемами поліпшення екологічної ситуації на Землі. В Україні також різні екологічні організації проводять заходи зі збереження чистого довкілля, залучаючи до цих процесів і виробників товарів та послуг, щоб спільними зусиллями протидіяти екологічній кризі на планеті.

Понад рік тривало втілення сучасного проєкту «EcoMON – Стале споживання для учнівської молоді», який опрацьовувала команда розробників з Міністерства освіти і науки України, Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Національної академії педагогічних наук України (НАПН), Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, ВГО «Жива планета» та ГО «Зелений Центр «Метінвест» за підтримки EU Association Lab, GIZ та Федерального уряду Німеччини.

Варто зазначити, що до створення навчально-методичної програми для педагогічних працівників з реалізації наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток» долучилися провідні українські виробники, в тому числі компанія «Снєжка-Україна», які надали для наповнення проєкту наочні й дидактичні матеріали. В ілюстрованому електронному інформаційному буклеті фарби ТМ Śnieżka представлено як приклад продукції для ремонту з поліпшеними екологічними характеристиками, яку сертифіковано відповідно до міжнародного стандарту та марковано знаком «Зелений журавлик».

Основна ідея проекту – розвивати в юного покоління відповідальне ставлення до споживання товарів і послуг, змінювати свої щоденні звички та формувати споживацьку поведінку, відповідно регулювати власні потреби, орієнтуючись на поліпшення якості життя, обираючи продукцію, виготовлену із застосуванням безпечних технологій, і заощаджуючи ресурси.

Завдяки ідеї формування ресурсу для освітніх закладів команда розробників створила сайт для вчителів, який стане у пригоді всім педагогам під час підготовки будь-якого уроку на тему сталого розвитку. Контент ресурсу наповнено змістовними навчальними матеріалами для учнів, зокрема презентаціями, мотивувальними відео та анімацією, різними завданнями, які вчителі можуть застосовувати для різних предметів, що їх викладають у 5-7 класах школи. Ця навчальна платформа зі сталого споживання працюватиме на сайті Міністерства освіти. Автори проєкту апробували її серед педагогів м. Маріуполя, і це дало можливість удосконалити зміст довідково-навчальних матеріалів та функціональні можливості сайту.

Презентація проєкту в рамках Demo Day – підсумкового заходу програми EU Association Lab – відбулася наприкінці лютого 2020 року. Цей сучасний ресурс і надалі розвиватимуть та вдосконалюватимуть.

ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Adblock
detector