Новости

Установка мульти-спліт систем

Установка мульти-спліт систем — процедура складніша, ніж монтаж інших кондиціонерів, оскільки для її здійснення потрібно розібрати стелю. Природно, обидві ці процедури не можна доручити аби кому — занадто велика ймовірність помилки, вартість якої неймовірно висока. Максимальний комфорт забезпечується тільки в тому випадку, якщо до справи залучені професіонали, а установка проводиться в центрі приміщення.
Замовити послуги наших фахівців ви можете в будь-який зручний для вас час. Ми готові виконати комплексні роботи по монтажу, з включенням навіть таких процедур, як штроблення стін, проводка додаткових або довгих трас. У нас є все необхідне обладнання, інструменти, а головне, професійні співробітники, завжди охочих зробити установку мульти-спліт систем на високому рівні якості, з кращим результатом за надійністю і довговічності.
Наша компанія «Ліка-Комфорт» більше 16 років професійно надає різні побутові та комунальні послуги. Ми завжди досягаємо неодмінно високої якості, працюємо без браку і не створюємо додаткові проблеми для клієнта, оскільки вирішуємо все самостійно. На наших майстрів ви можете покластися в будь-якому питанні. Телефонуйте, звертайтеся, просите консультацію — вони допоможуть і підкажуть, як найбільш грамотно вирішити ситуацію. На все надані послуги ми надаємо гарантію з тривалим терміном дії.
Установка мульти-спліт систем проводиться, як правило, в центрі приміщення.
Як вже говорилося, основною складністю монтажу є необхідність розтину підвісної стелі, тісної інтеграції в нього кондиціонера. Але наші фахівці впораються з будь-якими труднощами і зроблять роботу якісно та і професійно.
Звертайтеся в нашу компанію «Ліка-Комфорт» для облаштування комфорту і ідеальний мікроклімату в приміщеннях з залученням кращих фахівців в області монтажу кондиціонерів!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *